Pranie dywanów na wskroś w Warszawie – skuteczna metoda czyszczenia

Istnieją różne sposoby usuwania zabrudzeń, jednak najskuteczniejszą metodą jest pranie dywanów na wskroś. Polega ono na czyszczeniu materiału z obu stron, a nie tylko z wierzchu. Dzięki temu wszystkie zabrudzenia zostają bardzo efektywnie usunięte, również te, który utkwiły wewnątrz włosia. Pranie dywanów wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego jeśli chcesz poddać regeneracji ulubiony element wystroju wnętrza, zwróć się do profesjonalnej pralni, takiej jak nasza.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają bardzo skuteczne pranie dywanów na wskroś. Nie musisz martwić się również, że wykładzina, którą Ci oddamy, będzie wilgotna – każdy czyszczony element jest suszony, co pozwala usunąć do 95% wilgoci zgromadzonej we włosiu.

Zobacz, jak przeprowadzamy pranie dywanów na wskroś. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Każdy dywan jest :

  • trzepany mechanicznie pozwala usunąć włosy, sierść i przede wszystkim zabrudzenia nierozpuszczalne,
  • namaczany, w zależności od stopnia zabrudzenia od kilkunastu minut nawet do kilku godzin
  • prany na wskroś (szorowany z obu stron specjalną szorowarką do dywanów z odpowiednią szczotką, która jest dobierana do rodzaju dywanu),
  • płukany pod ciśnieniem,
  • wirowany w wirówce do dywanów osiągająca ok 1100 obr/min, co pozwala pozbyć się wilgoci do 95%,
  • suszony przez kilka godzin, dywany schną od około 4 do 12 godzin.

Masz wątpliwości, czy Twój dywan może być poddany takiemu procesowi? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.